Deklaracja dostępności Urzędu Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
Dostępność strony internetowej
Urząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do serwisu internetowego Urzędu Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
Data publikacji strony internetowej: 01.10.2014
Data ostatniej dużej aktualizacji: 01.12.2016.
Strona internetowa jest zgodna z ustawą o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów.
Niniejsze oświadczenie sporządzono dnia 31.03.2020 r. na podstawie Certyfikatu nr W-34-691 dostosowania serwisu dla osób z niepełnospawnością, wydanego dnia 24.01.2020 r. przez Fundację Integracja.
Na stronie internetowej można korzystać ze standardowych skrótów klawiaturowych.
Informacje zwrotne i dane kontaktowe
W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt. Adres poczty elektronicznej srodmiescie.wod@um.warszawa.pl. Kontaktować można się także dzwoniąc na numer telefonu 22 443 92 16. Tą samą drogą można składać wnioski o udostępnienie informacji niedostępnej oraz składać skargi na brak zapewnienia dostępności.
Każdy ma prawo do wystąpienia z żądaniem zapewnienia dostępności cyfrowej strony internetowej, aplikacji mobilnej lub jakiegoś ich elementu. Można także zażądać udostępnienia informacji w formach alternatywnych, na przykład odczytanie niedostępnego cyfrowo dokumentu, opisania zawartości filmu bez audiodeskrypcji itp. Żądanie powinno zawierać dane osoby zgłaszającej żądanie, wskazanie, o którą stronę internetową lub aplikację mobilną chodzi oraz sposób kontaktu. Jeżeli osoba żądająca zgłasza potrzebę otrzymania informacji w formie alternatywnej, powinna także określić formę tej informacji.
Podmiot publiczny powinien zrealizować żądanie niezwłocznie i nie później, niż w ciągu 7 dni. Jeżeli dotrzymanie tego terminu nie jest możliwe, podmiot publiczny niezwłocznie informuje o tym, kiedy realizacja żądania będzie możliwa, przy czym termin ten nie może być dłuższy niż 2 miesiące. Jeżeli zapewnienie dostępności nie jest możliwe, podmiot publiczny może zaproponować alternatywny sposób dostępu do informacji.
W przypadku, gdy podmiot odmówi realizacji żądania zapewnienia dostępności lub alternatywnego dostępu do informacji, można złożyć skargę na takie działanie.
Po wyczerpaniu wszystkich możliwości skargę można przesłać także do Rzecznika Praw Obywatelskich.
Dostępność architektoniczna
-
ul. Nowogrodzka 43, 00-691 Warszawa.
Siedziba główna Urzędu Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy. - Sposób dojazdu.
Budynek znajduje się przy u zbiegu ulic Nowogrodzkiej i Poznańskiej.
Dojścia piesze są od ulic Nowogrodzkiej, Poznańskiej i Żurawiej. Przejścia dla pieszych nie posiadają sygnalizacji dźwiękowej. Na trasie dojścia do budynku nie występują przeszkody. Do drzwi wejściowych prowadzą schody. Stojaki dla rowerów, kosze na śmieci występują poza trasą wejścia.
Dojazd rowerem od ulic Nowogrodzkiej, Poznańskiej i Żurawiej - częściowo wyznaczone ścieżki rowerowe. Stojak dla rowerów usytuowany z lewej strony budynku.
Najbliższa stacja PKP Śródmieście znajduje się w odległości do około 500 metrów. Dojście na perony jest możliwe wyłącznie za pomocą schodów.
Najbliższy przystanek autobusowy: Centrum 01 (kierunek Mokotów, autobusy linii: 131, 501, 519, 520, 522, 525) znajduje się w odległości do 200 metrów.
Najbliższe miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnością znajduje się przy ulicy Poznańskiej. Miejsce parkingowe jest częściowo na jezdni i chodniku.
Postój taksówek znajduje się na ul. Nowogrodzkiej około 50 metrów od budynku Urzędu.
Uwaga: informacje dotyczące transportu publicznego mogą ulec zmianie, zaleca się sprawdzić aktualne informacje na stronie: https://www.wtp.waw.pl/ - Wejście do budynku i strefa obsługi mieszkańców.
Główne wejście do budynku Urzędu usytuowane jest od strony ul. Nowogrodzkiej. Trudne do zlokalizowania przez osoby słabowidzące. W wejściu po lewej stronie na elewacji umiejscowiona tablica informująca o pracy Urzędu w języku Braille'a. Od strony Poznańskiej zamontowany podjazd dla wózków.
Wejście jest wyposażone w podwójne drzwi automatycznie otwierane i jest dostępne dla osób na wózku (szerokość przejścia powyżej 90 cm, brak progów). Dodatkowe wejście z kontrolą dostępu dla pracowników znajduje się z tyłu budynku. Na elewacji znajduje się oznakowanie z tablicą Urzędu Miasta. Hol wejściowy jest przestronny, jasny, z kolumnami bez oznakowania dotykowego na posadzce. Punkt informacyjny jest w znacznej odległości od wejścia. Brak pętli indukcyjnej. Dostęp do tłumacza języka migowego znajduje się po prawej stronie od wejścia głównego. Schody w holu głównym znajdują się po lewej i prawej stronie. Wejścia na klatki schodowej zabezpieczone są systemem kontroli dostępu, zabezpieczenie jest tymczasowe, schody prowadzą na pierwsze, drugie i trzecie piętro. Na parterze znajdują się dwie sale obsługi klientów, w pierwszej sali po lewej stronie znajduje się kancelaria, po prawej obsługa interesanta. Druga sala obsługi znajduje się na wprost wejścia i jest usytuowana poniżej poziomu wejścia.
Korytarze na piętrach są szerokie umożliwiające wyminięcie się 2 osób. Korytarze prowadzą po kwadracie dookoła budynku oraz częściowo mają widok na wewnętrzne atrium. Korytarze są wydzielone szklanymi drzwiami przeciwpożarowymi z samozamykaczem, bez mechanizmów ułatwiających otwieranie, ale zabezpieczone systemem kontroli dostępu. Wejścia do pokoi oznakowane są tabliczkami. Drzwi do pomieszczeń są wyposażone w klamkę oraz zamki na klucz.
W budynku nie ma oznaczeń Braille'a. Oznaczenia numerów pomieszczeń znajdują się przy wejściach do korytarzy.
Główna klatka schodowa ewakuacyjna ma kontrolę dostępu i jest dostępna od korytarza. Stopnie schodów są proste, bez podcięć. Brak czytelnych oznaczeń krawędzi schodów. Schody wyposażone są w jednostronne okrągłe poręcze.
Pierwsza winda znajduje się po prawej stronie od wejścia głównego. Oznakowanie przycisków jest wypukłe, oznakowane Braillem.
Druga winda znajduje się po lewej stronie w korytarzu i jest przeznaczona dla osób niepełnosprawnych oraz wózków.
Brak pętli indukcyjnych w budynku. W halach obsługi klienta na parterze znajdują się elektroniczne tablice z wyświetlaczem, informujące o kolejce osób oczekujących oraz plan sal obsługi w języku Braille'a z informacją akustyczną.
Możliwy jest wstęp z psem asystującym do wszystkich pomieszczeń budynku.
Ogólnodostępna toaleta dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na parterze po lewej stronie. Jest ona wyposażona również w przewijak dla dzieci. Drzwi do toalety wyposażone są w samozamykacz. W toalecie jest przestrzeń manewrowa, brak jest przestrzeni do transferu bocznego. Brak systemu przyzywowego. Miska ustępowa umieszczona jest na wprost wejścia na niskiej wysokości i jest wyposażona w jednostronną poręcz. Umywalka umieszczona jest po prawej stronie od wejścia. Na każdym piętrze znajduje się jedna toaleta dla osób z niepełnosprawnościami. W toalecie przestrzeń manewrowa jest ograniczona, uniemożliwiony jest transfer przedni. Brak systemu przyzywowego. Miska ustępowa wyposażona w jednostronną poręcz umieszczona jest na wprost od wejścia, a umywalka jest na lewo od wejścia. Mechanizm do zamykania drzwi jest obrotowy i niewielkich rozmiarów.
Sale konferencyjne są oznakowane tabliczką. W niektórych salach konferencyjnych ograniczona jest przestrzeń manewrowa dla osób poruszających się na wózku.
Brak windy do celów ewakuacyjnych. -
ul. Nowy Świat 39, 00-029 Warszawa.
Siedziba Wydziału Sportu i Spraw Społecznych i Wydziału Gospodarowania Odpadami Komunalnymi. - Sposób dojazdu.
Budynek znajduje się przy ul. Nowy Świat 39 - oficyna.
Dojścia piesze są od Al. Jerozolimskich i ul. Świętokrzyskiej. Przejścia dla pieszych nie posiadają sygnalizacji. Na trasie dojścia do budynku występuje przeszkoda w postaci bramy prowadzącej na teren posesji. Na terenie posesji przeszkody w postaci klombów z kwiatami i zaparkowanych samochodów. Na budynku znajduję się informacja o wydziałach. Do budynku prowadzą drzwi z domofonem do Wydziału Gospodarowania Odpadami Komunalnymi nr 3, do Wydziału Sportu i Spraw Społecznych nr 6 i nr 10.
Dojazd rowerem od ulicy Świętokrzyskiej i Al. Jerozolimskich - częściowo wyznaczone ścieżki rowerowe.
Najbliższy przystanek tramwajowy: Muzeum Narodowe 05 linii: 5, 7, 9, 22, 24, 25 znajduje się w odległości około 350 m, przystanek autobusowy Foksal 02 linii: 111, 116, 128, 175, 180 około 200 metrów, stacja metra: Metro Nowy Świat Uniwersytet około 400 metrów.
W pobliżu brak miejsc parkingowych dla osób z niepełnosprawnością.
Uwaga: informacje dotyczące transportu publicznego mogą ulec zmianie, zaleca się sprawdzić aktualne informacje na stronie: https://www.wtp.waw.pl/ - Wejście do siedziby wydziałów.
Wejście z podwórza po schodach. Na budynku umiejscowiona jest tablica informująca o pracy wydziałów. Wejście trudne do zlokalizowania przez osoby słabowidzące.
Po prawej stronie budynku znajduje się platforma dla wózków. Na parterze znajduje się Wydział Gospodarowania Odpadami Komunalnymi, na drugim i trzecim piętrze budynku – Wydział Sportu i Spraw Społecznych.
Stopnie schodów są proste, bez podcięć. Brak czytelnych oznaczeń krawędzi schodów. Schody wyposażone są w jednostronne poręcze. W budynku znajduję się stanowisko pracownika ochrony. W budynku znajduje się winda dla wózków. Wejścia do wydziałów wyposażone są w kontrolę dostępu.
Wejścia do pokoi oznaczone tabliczkami informacyjnymi. Drzwi wyposażone w klamki i zamki. W pomieszczeniach brak oznaczeń Braille'a.
Toalety niedostosowane dla osób niepełnosprawnych. -
ul. Marszałkowska 87 lokal 85, 00-683 Warszawa.
Siedziba Wydziału Oświaty i Funduszy Europejskich Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy. - Sposób dojazdu.
Budynek znajduje się u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Żurawiej. Budynek jest w zarządzie Wspólnoty Mieszkaniowej.
Dojścia piesze są od ulic Marszałkowskiej, Żurawiej i Wspólnej. Przejścia dla pieszych posiadają sygnalizację dźwiękową. Na trasie dojścia do budynku występuje przeszkoda w postaci bram prowadzących na teren posesji z domofonem nr 85. Na terenie posesji brak przeszkód. Na budynku znajduję się informacja o wydziale.
Dojazd rowerem od ulic Marszałkowskiej, Żurawiej i Wspólnej – częściowo wyznaczone ścieżki rowerowe.
Najbliższa stacja PKP Śródmieście znajduje się w odległości około 650 metrów Dojście na perony jest możliwe wyłącznie za pomocą schodów.
Najbliższy przystanek autobusowy: Centrum 01 (kierunek Mokotów, autobusy linii: 131, 501, 519, 520, 522, 525) znajduje się w odległości około 200 metrów.
Najbliższe miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnością znajduje się przy ulicy Żurawiej 45 w odległości około 30 metrów. Miejsce parkingowe jest częściowo na jezdni i chodniku.
Postój taksówek znajduje się na ul. Nowogrodzkiej około 200 metrów od siedziby wydziału.
Uwaga: informacje dotyczące transportu publicznego mogą ulec zmianie, zaleca się sprawdzić aktualne informacje na stronie: https://www.wtp.waw.pl/ -
Wejście do siedziby wydziału.
Wejście przez klatkę schodową z umiejscowioną tablicą informującą o pracy wydziału. Trudne do zlokalizowania przez osoby słabowidzące. Wydział znajduje się na pierwszym piętrze budynku. Stopnie schodów są proste, bez podcięć. Brak czytelnych oznaczeń krawędzi schodów. Schody wyposażone są w jednostronne okrągłe poręcze.
W budynku znajduje się winda, która nie spełnia wymogów windy dla osób niepełnosprawnych. Wejście jest wyposażone w kontrolę dostępu oraz dzwonek. Wejścia do pokoi oznaczone tabliczkami informacyjnymi. Drzwi wyposażone w klamki i zamki. W pomieszczeniach brak oznaczeń Braille'a. Toalety niedostosowane dla osób niepełnosprawnych. Sala konferencyjna na 10 osób. Brak windy do celów ewakuacyjnych. -
ul. Mokotowska 17 lokal 35, 00-640 Warszawa.
Siedziba Wydziału Inwestycji dla Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.- Sposób dojazdu.
Budynek znajduje się przy Placu Zbawiciela u zbiegu ulic Mokotowskiej i Nowowiejskiej. Budynek jest w zarządzie Wspólnoty Mieszkaniowej.
Dojścia piesze są od ulic Marszałkowskiej, Mokotowskiej i Nowowiejskiej. Przejścia dla pieszych nie posiadają sygnalizacji. Na trasie dojścia do budynku występuje przeszkoda w postaci bram prowadzących na teren posesji z domofonem nr 35. Na terenie posesji przeszkody w postaci stojących samochodów. Na budynku znajduję się informacja o wydziale.
Dojazd rowerem od ulic Marszałkowskiej, Mokotowskiej i Nowowiejskiej – częściowo wyznaczone są ścieżki rowerowe.
Najbliższe przystanki tramwajowe:
Plac Zbawiciela 03 linii: 4, 15, 18, 35 znajduje się w odległości około 200 metrów, Plac Zbawiciela 04 linii: 4, 10, 14, 15, 35 znajduje się w odległości około 90 metrów.
Stacja metra: Metro Politechnika znajduje się około 150 metrów od budynku.
Najbliższe miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnością znajdują się przy ulicy Mokotowskiej 17 w odległości około 80 metrów - miejsce parkingowe jest częściowo na jezdni i chodniku oraz na ulicy Nowowiejskiej w odległości około 100 metrów - miejsca parkingowe na chodniku.
Uwaga: informacje dotyczące transportu publicznego mogą ulec zmianie, zaleca się sprawdzić aktualne informacje na stronie: https://www.wtp.waw.pl/ - Wejście do siedziby wydziału.
Wejście do siedziby wydziału to wejście przez klatkę schodową z umiejscowioną tablicą informującą o pracy wydziału. Trudne do zlokalizowania przez osoby słabowidzące. Wydział znajduje się na drugiej kondygnacji budynku. Stopnie schodów są proste, bez podcięć. Brak czytelnych oznaczeń krawędzi schodów. Schody wyposażone są w jednostronne poręcze.
W budynku znajduje się winda, która nie spełnia wymogów windy dla osób niepełnosprawnych. Wejście jest wyposażone w kontrolę dostępu oraz dzwonek. Wejścia do pokoi oznaczone tabliczkami informacyjnymi. Drzwi wyposażone w klamki i zamki. W pomieszczeniach brak oznaczeń Braille'a. Toalety niedostosowane dla osób niepełnosprawnych. Sala konferencyjna na 10 osób. Brak windy do celów ewakuacyjnych.
- Sposób dojazdu.
-
ul. Mokotowska 17 lokal 36, 00-640 Warszawa.
Siedziba Wydziału Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.- Sposób dojazdu.
Budynek znajduje się przy Placu Zbawiciela u zbiegu ulic Mokotowskiej i Nowowiejskiej. Budynek jest w zarządzie Wspólnoty Mieszkaniowej.
Dojścia piesze są od ulic Marszałkowskiej, Mokotowskiej i Nowowiejskiej. Przejścia dla pieszych nie posiadają sygnalizacji. Na trasie dojścia do budynku występuje przeszkoda w postaci bram prowadzących na teren posesji z domofonem nr 36. Na terenie posesji przeszkody w postaci stojących samochodów. Na budynku znajduję się informacja o wydziale.
Dojazd rowerem od ulic Marszałkowskiej, Mokotowskiej i Nowowiejskiej – częściowo wyznaczone ścieżki rowerowe.
Najbliższe przystanki tramwajowe: Plac Zbawiciela 03 linii: 4, 15, 18, 35 znajduje się w odległości około 200 metrów, Plac Zbawiciela 04 linii: 4, 10, 14, 15, 35 w odległości około 90 metrów. Stacja metra: Metro Politechnika – około 150 metrów od budynku.
Najbliższe miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnością znajdują się przy ulicy Mokotowskiej 17 w odległości około 80 metrów - miejsce parkingowe jest częściowo na jezdni i chodniku oraz na ulicy Nowowiejskiej w odległości około100 metrów - miejsca parkingowe na chodniku.
Uwaga: informacje dotyczące transportu publicznego mogą ulec zmianie, zaleca się sprawdzić aktualne informacje na stronie: https://www.wtp.waw.pl/ - Wejście do siedziby wydziału.
Wejście do siedziby wydziału to wejście przez klatkę schodową z umiejscowioną tablicą informującą o pracy wydziału. Trudne do zlokalizowania przez osoby słabowidzące. Wydział znajduje się na drugiej kondygnacji budynku. Stopnie schodów są proste, bez podcięć. Brak czytelnych oznaczeń krawędzi schodów. Schody wyposażone są w jednostronne poręcze.
W budynku znajduje się winda, która nie spełnia wymogów windy dla osób niepełnosprawnych. Wejście przez drzwi z dzwonkiem. Wejścia do pokoi oznaczone tabliczkami informacyjnymi. Drzwi wyposażone w klamki i zamki. W pomieszczeniach brak oznaczeń Braille'a. Toalety nie są dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Brak windy do celów ewakuacyjnych.
- Sposób dojazdu.
-
ul. Mokotowska 55 lokal 35, 00-640 Warszawa.
Siedziba Wydziału Wspólnot Mieszkaniowych dla Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.- Sposób dojazdu.
Budynek znajduje się przy ul Mokotowskiej 55.
Dojścia piesze są od ulic Pięknej oraz Wilczej. Przejścia dla pieszych nie posiadają sygnalizacji. Na trasie dojścia do budynku występuje przeszkoda w postaci bramy prowadzącej na teren posesji z domofonem nr 54. Na terenie posesji przeszkody w postaci klombów z krzewami i drzewa. Na budynku znajduję się informacja o Wydziale.
Dojazd rowerem od ulicy Pięknej i ulicy Wilczej - częściowo wyznaczone ścieżki rowerowe.
Najbliższe przystanki autobusowe: Mokotowska 02 linii: 107, 118, 159 znajduje się w odległości około 250 metrów, Plac Trzech Krzyży 03 linii: 116, 118, 166, 180, 195, 222, 503 około 300 metrów.
W pobliżu brak miejsc parkingowych dla osób z niepełnosprawnością.
Uwaga: informacje dotyczące transportu publicznego mogą ulec zmianie, zaleca się sprawdzić aktualne informacje na stronie: https://www.wtp.waw.pl/ - Wejście do siedziby wydziału.
Wejście przez dwie bramy z umiejscowioną tablicą informującą o wydziale. Trudne do zlokalizowania przez osoby słabowidzące. Wydział znajduje się na parterze budynku. Stopnie schodów są proste, bez podcięć. Brak czytelnych oznaczeń krawędzi schodów. Schody wyposażone są w jednostronne drewniane poręcze. W budynku brak windy. Wejście do wydziału jest wyposażone w kontrolę dostępu. Wejścia do pokoi oznaczone tabliczkami informacyjnymi. Drzwi wyposażone w klamki i zamki. W pomieszczeniach brak oznaczeń Braille'a. Toalety niedostosowane dla osób niepełnosprawnych.
- Sposób dojazdu.
-
Aleje Ujazdowskie 20 lokal 6, 00-478 Warszawa.
Siedziba Wydziału Zamówień Publicznych dla Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy oraz Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.- Sposób dojazdu.
Budynek znajduje się w Alejach Ujazdowskich pod numerem 20. Budynek jest w zarządzie Wspólnoty Mieszkaniowej.
Dojścia piesze są od Placu Trzech Krzyży, ulicy Wilczej oraz Al. Ujazdowskich. Przejścia dla pieszych nie posiadają sygnalizacji. Na trasie dojścia do budynku występuje przeszkoda w postaci bramy prowadzącej na teren posesji z domofonem nr 6 do Wydziału Zamówień Publicznych i z nr 106 do Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Na budynku znajduje się informacja o wydziale i delegaturze.
Dojazd rowerem od Placu Trzech Krzyży, ulicy Wilczej i Alei Ujazdowskich z częściowo wyznaczonymi ścieżkami rowerowymi.
Najbliższy przystanek tramwajowy: Hoża 04 linii: 4, 15, 18, 35 znajduje się w odległości około 700 metrów, przystanek autobusowy: Plac Trzech Krzyży 03 linii: 116, 119, 166, 180, 195, 222, 503 znajduje się w odległości około 50 metrów.
Najbliższe miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnością znajdują się w odległości około 20 metrów. od wejścia do budynku. Miejsca parkingowe są na chodniku.
Uwaga: informacje dotyczące transportu publicznego mogą ulec zmianie, zaleca się sprawdzić aktualne informacje na stronie: https://www.wtp.waw.pl/ - Wejście do siedziby wydziału i delegatury.
Wejście do siedziby wydziału to wejście przez klatkę schodową z umiejscowioną tablicą informującą o pracy wydziału. Trudne do zlokalizowania przez osoby słabowidzące. Wydział znajduje się na drugiej kondygnacji budynku. Stopnie schodów są proste, bez podcięć. Brak czytelnych oznaczeń krawędzi schodów. Schody wyposażone są w jednostronne drewniane poręcze. W budynku znajduje się winda, która nie spełnia wymogów windy dla osób niepełnosprawnych. Wejście do wydziału jest wyposażone w kontrolę dostępu. Wejścia do pokoi oznaczone tabliczkami informacyjnymi. Drzwi wyposażone w klamki i zamki. W pomieszczeniach brak oznaczeń Braille'a. Toalety nie są dostosowane dla osób niepełnosprawnych.
- Sposób dojazdu.
-
ul. Wspólna 65a, 00-687 Warszawa.
Siedziba Wydziału Ochrony Środowiska dla Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.- Sposób dojazdu.
Budynek znajduje się przy ul. Wspólnej 65a. Budynek jest w zarządzie Wspólnoty Mieszkaniowej.
Dojścia piesze są od ulic Poznańskiej i E. Plater. Przejścia dla pieszych nie posiadają sygnalizacji. Na trasie dojścia do budynku występuje przeszkoda w postaci bramy prowadzącej na teren posesji z domofonem nr 66. Na terenie posesji przeszkody w postaci klombów z kwiatami. Na elewacji budynku znajduje się informacja o wydziale.
Dojazd rowerem od ulicy Poznańskiej i E. Plater - częściowo wyznaczone ścieżki rowerowe.
Najbliższe przystanki tramwajowe:
Hoża 03 linii: 4, 15, 18, 35 znajduje się w odległości około 400 metrów,
Koszykowa 03 linii: 10, 11, 15, 17, 33, 41 w oddaleniu około 650 metrów.
Stacja metra: Metro Centrum około 650 metrów od budynku.
Najbliższe miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnością znajdują się przy ulicy E. Plater w odległości około 200 metrów oraz na ulicy Nowowiejskiej w odległości około 100 metrów. Miejsca parkingowe są częściowo na jezdni i chodniku.
Uwaga: informacje dotyczące transportu publicznego mogą ulec zmianie, zaleca się sprawdzić aktualne informacje na stronie: https://www.wtp.waw.pl/ - Wejście do siedziby wydziału.
Wejście przez klatkę schodową z umiejscowioną tablicą informującą o pracy wydziału. Trudne do zlokalizowania przez osoby słabowidzące. Wydział znajduje się na pierwszej i drugiej kondygnacji budynku. Stopnie schodów są proste, bez podcięć. Brak czytelnych oznaczeń krawędzi schodów. Schody wyposażone są w jednostronne drewniane poręcze. W budynku znajduję się stanowisko pracownika ochrony. W budynku brak windy. Wejście do wydziału jest wyposażone w kontrolę dostępu. Wejścia do pokoi oznaczone tabliczkami informacyjnymi. Drzwi wyposażone w klamki i zamki. W pomieszczeniach brak oznaczeń Braille'a. Toalety niedostosowane dla osób niepełnosprawnych.
- Sposób dojazdu.